„Nienarodzony” oraz „Przysługa” dostępne na rynku wydawniczym.

0 Comments

Nienarodzony” Mariusza Kaszyńskiego oraz „Przysługa” Tomasza Tomaszewskiego od pewnego czasu są dostępne na rynku wydawniczym.

Są to najnowsze propozycje książkowe od Wydawnictwa Phantom Books.

Jeśli chodzi o „Nienarodzonego„, to głównymi powodami wydania była nie tylko ciekawa fabuła, ale także mój sentyment do wcześniej przeczytanych książek Mariusza Kaszyńskiego. W szczególności zapamiętałem „Martwe świtało”, które czytałem bardzo dawno temu. Książka zrobiła na mnie ogromne wrażenie i nawet mi przez głowę nie przeszło, że kiedyś nasze drogi z Mariusze przetną się w świecie literackim. Na szczęście to się udało i już teraz możecie nabyć „Nienarodzonego” w większości dobry księgarni internetowych.

Jeśli chodzi o „Przysługę” Tomka Tomaszewskiego, to jest jedna z tych książek, które czarowały akcją od samego początku. Fabuła dosłownie zjadła mnie i wypluła. Dawno nie czytałem tak dobrego horroru! Pomyślałem sobie wówczas, że choćby świat miał się rozpaść na kawałki, to ja muszę to wydać. „Przysługa” to horrorowa bomba atomowa. Po stosunkowo krótkich negocjacjach, doszliśmy do porozumienia.

Tak oto nakładem suskiego wydawnictwa udało się wydać aż dwie książki.

Serdecznie je polecam, każdemu kto ceni sobie dobrą literaturę oraz dobry horror.

Nienarodzony” (Sucha Beskidzka 2023).

Przysługa” (Sucha Beskidzka 2023.)

Tagi: ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *