Oficjalne stanowisko odnośnie dalszych planów/rozwoju wydawnictw.

0 Comments

Nie jestem człowiekiem, który lubi się chwalić, ale obecna sytuacja troszkę mnie do tego popycha. Mam tu na myśli fakt, że sympatycy skupieni wokół Wydawnictwa Phantom Books, to nie tylko czytelnicy, ale również przyjazna grupa ludzi, skupionych na działaniach wydawnictwa. Dlatego uważam, że powinniście wiedzieć, że to ja jestem nowym zarządzającym Wydawnictwem Phantom Books.

OFICJALNA NOTATKA PRASOWA:

„Na tę chwilę kontynuuję plany wydawnicze swoich starych, jak i nowych dzieci, jednak sytuacja jest rozwojowa, dlatego wszystkie informacje związane z działalnością Horror Masakra, Za Rogiem Pl (Kołyska Strachu) oraz Phantom Books w pierwszej kolejności znajdziecie właśnie w serwisie Trupi Jad, który jest jednocześnie rzetelnym centrum książkowego oraz filmowego horroru. Obecnie na horrorowej mapie Polski nie ma miejsca, w którym znaleźlibyśmy zarówno wydawnictwo, jak i informacje  poświęcone szeroko rozumianej kulturze horroru. Mam tutaj na myśli nie tylko newsy, zapowiedzi, ale również i wywiady czy inne formy komunikacji z ludźmi związanymi z branżą grozy w Polsce. Nieoficjalnie mogę jeszcze zdradzić, że w tym momencie trwają prace na wersją TRUPI JAD PREMIUM, w której będą publikowane treści ekskluzywne i dodatkowe.

Jeśli chodzi o najbliższe plany związane z działalnością Phantom Books, to przede wszystkim porządki! Sama próba sprawnego połączenia wydawnictw jest procesem wbrew pozorom dość skomplikowanym i czasochłonnym. Póki co, to trochę jak kierowanie trzema pojazdami naraz. Na szczęście zanim porwałem się na ten nieco szalony (w tych czasach) pomysł, otoczyłem się grupką przyjaznych ludzi, którzy mam nadzieję wesprą rozwój przedsięwzięcia swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odnośnie dalszych planów wydawniczych samego Phantom Books, to w tej chwili pracujemy nad  trzema nowymi tytułami w ofercie. Prace są już zaawansowane i lada moment poznacie tytuły, na które zdecydowanie warto zwrócić uwagę. Główne działania będą na bieżąco publikowane zarówno na fp. wydawnictw, jednak jak już wspomniałem, najważniejsze informacje przeczytacie na fp. Trupi Jad – Magazyn Strasznie Kulturalny.

Korzystając z okazji chciałbym jeszcze raz podziękować wszystkim, którzy przyłożyli, przykładają i zdecydują się przyłożyć cegiełkę do rozwoju całego, mojego horrorowego projektu – BuyCoffe. Jak widać wasze wsparcie nie idzie na marne, czego efekty są już widoczne. Jeśli macie chęć wesprzeć moje działania, to zapraszam do zapoznania się ze szczegółami, klikając w ten link.

Dobra, nie ma czasu na pogaduszki. Pora działać.

Pozdrawiam wszystkich serdecznie – Niech Żyje Horror !!!”.

Tagi: ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *