Kilka fotek z premiery spektaklu „Mały Książę”.

0 Comments

 

Mały Książę„, to spektakl muzyczno-taneczny przygotowany przez grupę artystyczną Street Art oraz Szkołę Kreacji Ruchu. Premiera przedstawienia odbyła się 17.03.2024 w Centrum Kultury i Filmu w Suchej Beskidzkiej.

Poprzedni występ Street Art – „Dziewczynka z zapałkami” zamroził moje serce – dosłownie! Miałem przyjemność oglądać go dwa razy – w Suchej Beskidzkiej oraz w Rabce Zdrój. Mój wpis po premierze „Dziewczynki…” był pełen emocji oraz podziwu dla całokształtu działalności grupy i na przestrzeni czasu – nic się nie zmieniło. Ponadczasowa, zapierająca dech w piersiach adaptacja znanej opowieści, odegrana z perfekcją i dopracowaniem każdego szczegółu.

„Mały książę”, to już jednak inna „bajka”. Inny rodzaj opowieści. Tym razem zabieramy się w podróż po światach, gdzie dorośli tkwią ze swoimi złudnymi szczęściami, nie dostrzegając tego, co można zobaczyć oczami duszy. W szaleńczym pędzie dzisiejszego świata liczy się tylko to, co materialne i chwilowe, a wartości, o których często głośno piszemy w social mediach stały się jedynie… kolejnym postem na Facebooku. I tylko tam…

Zestawienie wykonania piosenek z tańczącą obok grupą baletową ze Szkoły Kreacji Ruchu, to jedna z tych części przestawienia, które z wiadomych powodów (Brawo Alcia!) najbardziej przykuwają moją uwagę.

Świetny spektakl, brawa dla organizatorów oraz każdej z uczestniczek, oraz uczestników wydarzenia.

 

Zobacz foto:

 

Wszystkie treści oraz logotypy znajdujące się na tej stronie są własnością zastrzeżoną red. ®Tomasz Siwiec.

Kontakt.

 

Tagi: , ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *