Opisy do pierwszych trzech części serii KOŁYSKA STRACHU.

0 Comments

Jak już wspominałem projekt KOŁYSKA STRACHU jest moim hołdem dla dawnych opowieści niesamowitych. Celowo podkreślam dawnych, gdyż wydaje mi się, że te współczesne historie „ogniskowe” utraciły nieco dawnej magii. Jestem zakochany w tego typu opowieściach, czego owocem była książka „Z krainy cienia – Opowiadania niesamowite” i zawsze miałem chęć powołać do życia taką, swoją prywatną serię.

 

 

OSTATNI EGZAMIN.

Szkoła Podstawowa nr 1 w Suchej Beskidzkiej przed laty stała się miejscem niewyobrażalnej tragedii. To był dzień egzaminów końcowych, który dla uczniów sali 28 stał się dniem decydującym o ich dalszym losie. Szesnaście lat później Zdzisław Tarczyński, emerytowany nauczyciel, który właśnie stracił żonę, zaczyna pracę w szkole jako woźny. Z czasem jest świadkiem dziwnych i niepokojących wydarzeń, które mają miejsce w opustoszałym po lekcjach budynku.

 

TATO

Kiedy Adrian, młody chuligan, postanawia wejść na drogę przestępstwa, sprawy przybierają nieoczekiwany obrót. Czy Adrian poradzi sobie z tym, co na niego czeka w starym, zrujnowanym domu?

 

TAJEMNICZY ZEGAREK

Marcin, nałogowy oszust, skuszony niską ceną, kupuje na aukcji zegarek. Jak się wkrótce okaże zegarek, zgodnie z informacją zawartą w opisie, wskazuje czas, który rzekomo pozostał do śmierci chłopaka. Na początku Marcin traktuje sytuację jako żart, ale z czasem zaczyna rozumieć, że w zaistniałej sytuacji nie ma nic śmiesznego. A czas nieuchronnie mija…

 

 

 

Tagi:

One Reply to “Opisy do pierwszych trzech części serii KOŁYSKA STRACHU.”

  1. Kocham straszne historie. I jestem pewna że te książki trafią w mój gust! Czekam na wydanie 🤗

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *