„Samosioły” – już skończone!

0 Comments

Może zacznę od tego, co to są „Samosioły”.

Samosioły, to w skrócie ostatni ludzie Czarnobyla. Rozchodzi się o tych mieszkańców skażonej strefy, którzy pomimo katastrofy, nie opuścili swoich domów i postanowili tam zostać.

„Samosioły”, to także tytuł kolejnej części morderczej serii, jednak z tą różnicą, że w tytule nie pojawia się słowo „Morderczy…”. Co za tym idzie? Do czasu aż tego nie ujawnię, nikt nie powinien się zorientować, o jakie kolejne mordercze zwierzę się  rozchodzi. Celowo umieściłem akcję opowieści/opowiadania w okolicach Czarnobyla, ponieważ ten szalony pomysł wpadł mi do głowy, w momencie kiedy oglądałem jakiś filmik na YT, poświęcony właśnie Samosiołom. W obecnych czasach chęć niesienia pomocy innym, stała się sposobem na łatwy zarobek dla internetowych cwaniaków. To właśnie ten temat podejmuję w „Samosiołach„. Nie ukrywam również, że ta – nazwijmy ją kolejna sub-część jest skierowana bezpośrednio dla fanów morderczej serii, ponieważ splot makabrycznych wydarzeń nawiązuje bezpośrednio do innych zdarzeń, o których mogliście już przeczytać.

Samosioły” najprawdopodobniej będzie mozna przeczytać końcem lutego lub początkiem marca. O szczegółach projektu zapewne będę pisał w social-mediach. Zerkajcie na Face, Insta oraz Twitter – który ostatnio jest mi jakoś najbliżej przyjazny.

 

Tagi: , , ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *