Wydawnictwo Horror Masakra – likwidacja.

0 Comments

Na fp. Wydawnictwa Horror Masakra, które prowadziłem od 2013 roku pojawiła się smutna informacja. Ja jeszcze za jakiś czas szczegółowo odniosę się do tej sytuacji.
Po przeszło 9 latach funkcjonowania nadszedł czas, aby się wami pożegnać.
Z końcem lutego 2022 roku nasze wydawnictwo kończy działalność.
Na tę chwilę nie wiadomo, czy jeszcze będzie możliwy powrót na rynek, jednak przy obecnych zmianach podatkowych etc, nie jesteśmy w stanie dalej funkcjonować.
Pragniemy szczególnie podziękować wszystkim czytelnikom, którzy od samego początku wspierali naszą pracę. Dziękujemy również wszystkim osobom zaangażowanym w rozwój Horror Masakry.
Niestety, wszystkie zaplanowane projekty jednocześnie nie są już możliwe do zrealizowania, za co bardzo przepraszamy. Kontynuowanie działalności w takiej formie wiązałoby się z niemożliwymi do udźwignięcia konsekwencjami, które (już w tym momencie bardzo mocno) przekładają się na nasze prywatne życie.
W filmie „Sztorm stulecia” Andre Linoge rzucił takie hasło, że „długie pożegnania tylko potęgują ból” – zatem trzymajcie się ciepło!
Nie mówimy, że już nigdy nie wrócimy na rynek, bo być może jeszcze nadejdą czasy, w których okoliczności znowu zaczną sprzyjać, takiemu fanowskiemu wydawnictwu jak nasze.
Jeszcze raz – DZIĘKUJEMY I PRZEPRASZAMY.
Tagi: ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *