Zapytanie: Czy znaleźliby się chętni za dodatkowe egzemplarze m.in „SŁOWIAŃSKIEGO HORRORU” ???

0 Comments

Zapytanie:

Czy znaleźliby się chętni za dodatkowe egzemplarze m.in „SŁOWIAŃSKIEGO HORRORU” ???
Z magazynu sklepu OkoLicy Strachu zniknęła kolejna partia antologii „SŁOWIAŃSKI HORROR”. Poznikały również papierowe egzemplarze wydanych nieco wcześniej „KREW ZAPOMNIANYCH BOGÓW”, „SŁOWIAŃSKICH KOSZMARÓW” oraz „LICHO NIE ŚPI”. Dlatego zastanawiam się nad ewentualnym dodrukiem – pod warunkiem, że znajdę chętnych. Drukowanie małej ilości egzemplarzy, to (szczególnie teraz) nie ukrywam dość spory wydatek i zapewne w przypadku druku odbije się to na cenie pojedynczego egzemplarza.
W przypadku „SŁOWIAŃSKIEGO HORRORU” został dodatkowo zrobiony e-book, ale najwidoczniej entuzjaści i sympatycy „słowiańskiej grozy” wolą papier, ponieważ e-book zwyczajnie się nie sprzedaje. Nie ma mowy o jakimkolwiek choćby zwrocie wkładu za „skład” książki ❗️
Zatem biorę pod uwagę jedynie dodruk papieru, tym bardziej że jak zapewne wiecie – cześć z tekstów zawartych we wszystkich zbiorach jest już powoli dostępna w odsłuchu w aplikacji Lecton.
Nie chcę, aby ten post był odebrany jak coś zobowiązującego. To moja zwykła ciekawość – zatem mam ogromną prośbę, czy jest możliwość udostępnienia go u WAS oraz na zarządzanych przez WAS stronach?
Pozwoli mi to na „pochyleniem” się nad tematem dodruku.
Zatem – czy znajdą się osoby chętne, które w niedalekiej przyszłości będą zainteresowane ew. zakupem książek:

„SŁOWIAŃSKI HORROR”
„LICHO NIE ŚPI”
„SŁOWIAŃSKIE KOSZMARY”
oraz
„KREW ZAPOMNIANYCH BOGÓW” ???

 

Link do postu, gdzie można dać znać: https://www.facebook.com/siwiectomek/photos/a.1510369685871904/2471040453138151/?type=3&theater

 

Tagi: , , ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *