Panie, panowie – „SKORKI” definitywnie skończone!

0 Comments

Dzisiaj (05.02) postawiłem ostatnią kropkę nad moim trzecim animal horrorem, zatytułowanym „Skorki„. Książka jest objętościowo zbliżona do „Watahy” i zapewne większość z was dostrzeże pewne podobieństwa względem moich wcześniejszych horrorów. Trudno je ominąć, zwłaszcza, że pierwotne zamysły fabuły, zarówno „Pełzającej śmierci„, „Watahy” jak i „Skorków” powstały w mojej głowie niemal w jednym czasie. O ile wcześniejsze teksty pisałem według planu, tak w tym przypadku poszedłem na żywioł. Rozwój akcji kiełkował z rozdziału na rozdział. Dosłownie wczoraj wymyśliłem zakończenie i osobiście jestem z niego zadowolony. 

Planowałem, że w najbliższym czasie nie będę powracał do zwierzęcego horroru, ale pamiętacie (mam nadzieję) że na pokładzie mam napisane około czterdziestu stron opowieści „Muchy„. „Muchy” różnią się od trzech wcześniejszych animal horrorów tym, że docelowo miały być po prostu dłuższym opowiadaniem. Tylko w momencie wyboru takiej formy, ciężko jest zaproponować czytelnikowi wyłącznie taki krótki tekst. Być może rozwiązaniem dla takich inicjatyw są e-booki, ale zapewne przemyśle to jeszcze raz bardzo dokładnie. 

Czego możecie się spodziewać po „Skorkach„? Dobrej zabawy, totalnej improwizacji, B-klasówki, hektolitrów posoki, szydery z instytucji państwowych, kościelnych i czarnego humoru. Tym razem zmutowane potwory osiągną wyjątkowo gigantyczne rozmiary. Można by nawet zaspoilerować krótkim cytatem z książki:

„Uwięzieni w środku ludzie deptali po sobie, obserwując zbliżającą się ku nim szczypawicę. Ta chwyciła przewrócony tramwaj w szczypce i bez problemu rozcięła go na pół. Ludzkie ciała wypadły ze środka i uderzyły o beton, stając się pokarmem mniejszych skorków. Ulica Podjasnogórska spłynęła krwią…”

Wydawcę horrorów mam jednego, więc dobrze wiecie, gdzie będzie można nabyć „Skorki„. 

Wkrótce podam informację na temat kolejnego horroru dla Phantom Books Horror, tymczasem pozostając jeszcze w światku grozy dodam, że na spokojnie kończymy wraz z Jakubem (syn 15l) nasze pierwsze wspólne dzieło – „JAZDA!„. A dobry news jest taki, że „JAZDA!” również będzie dostępna w ofercie sklepu Okolicy Strachu , więc dla chętnych jest to okazja, aby zdobyć obie książki za jednym zamachem. 

Konkretne terminy wydania wkrótce ustali Phantom Books Horror.

NARA!

 

BEST HORROR ?  

PHANTOM BOOKS HORROR !

http://sklep.okolicastrachu.pl/

 

 

 

Tagi: , , , , , , ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *