„Po drugiej stronie światła” – info/fota

0 Comments

PO DRUGIEJ STRONIE ŚWIATŁA„, to książka o tyle niezwykła, że zaproszone do niej zostały osoby niekoniecznie pałające się rzemiosłem pisarskim. Chcieliśmy, aby w końcowym rozrachunku powstała antologia nie tyle „poprawna”, co najzwyczajniej w świecie – szczera. Płynąca z naszych zainfekowanych black metalem serc. Oczywiście, sięgając po tę książkę należy się liczyć z treściami potocznie mówiąc – kontrowersyjnymi. To rzecz dla ludzi otwartych na nieco inne spojrzenie na świat, niekoniecznie ten po którym stąpamy. Dlatego powinna ona trafić w ręce czytelników, którzy sobie tego zdecydowanie życzą!
Od razu chciałbym zaznaczyć, że „PO DRUGIEJ STRONIE ŚWIATŁA„, to rzecz zupełnie inna od „DEMONONICONU”. Piszę o tym, ponieważ kilku ludzi o to pytało. W przypadku „DEMONONICON” mieliśmy do czynienia z antologią poświęconą demonom i diabłom. Z kolei „PO DRUGIEJ STRONIE ŚWIATŁA” oddaje ducha tematyce tekstów kultowych zespołów black metalowych. Od razu napiszę, że pozwoliliśmy sobie na indywidualną interpretację.

Pomysł na stworzenie takiej książki padł od Maćka Szymczaka (Sinobrody…), choć pozwolę sobie tutaj nadmienić, iż dokładnie w tym samym dniu od innego kolegi otrzymałem bardzo podobną propozycję, jednak dotyczącą „antki” poświęconej konkretnemu zespołowi 🙂
O tym może napisze innym razem.

Na dzisiaj tyle…
Więcej informacji, szczegółów będziecie mogli przeczytać zarówno u mnie, jak i na partnerskich fp oraz na profilach autorów książki. 
AVE! \../ \../

Premiera: 20 października 2018 – KFASON.

Tagi: , ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *