Short – Różaniec do granic (nonsensu).

0 Comments

Różaniec do granic (nonsensu).

 

   Spotkanie episkopatu biskupów odbywało się wyjątkowo w innym miejscu. Tym razem postanowiono obradować w podziemiach jednej z małopolskich kaplic, znajdujących się w niewielkiej miejscowości. Biskupi nie byli ubrani w swoje charakterystyczne stroje. Każdy z nich miał na sobie czarną szatę z wielkim kapturem. W ciemnej kaplicy panował chłód i ciemność. Na ołtarzu paliły się zaledwie dwie czarne świece.

   – Nastał czas, aby nasz Pan zatriumfował – odezwał się jeden z prowadzących – Jeżeli jest wśród nas jeszcze ktoś, kto chce się wycofać, to może zrobić to w tej chwili. Potem już nie będzie odwrotu.

   Na sali panowała kompletna cisza. Wszyscy byli pewni nadchodzącego triumfu.

   – Bracia – kontynuował biskup – Właśnie dzisiaj nasza ojczyzna zostanie oddana całkowicie pod opiekę Szatanowi. Nowy ład nie może być oparty na słabych jednostkach. Dlatego wykorzystamy tę ludzką padlinę do odprawienia rytuału. Nie miejcie wyrzutów sumienia, że do tej pory karmiliście się ludzką naiwnością. To nasi poddani. Jesteśmy dla nich bogami, a bogom należy się wszystko czego pragną. Aby po śmierci zapewnić sobie miejsce po prawicy naszego Pana, zmuszeni jesteśmy do odprawienia rytuału, oddającego cześć najwyższemu z władców. Temu, któremu służyliśmy udając sługów bożych. Temu, któremu jesteśmy wdzięczni za wszelkie dobra oraz przyjemności, z których śmiało korzystaliśmy za życia. Niech żyje Szatan!

   – Niech żyje Szatan! – odparli chórem biskupi.

   – Różaniec do granic jest kluczem do celebracji i oddania czci naszemu Panu. To my zorganizowaliśmy to wydarzenie i my zobowiązaliśmy się do zaopatrzenia modlących się ludzi w specjalne różance, wykonane z ludzkich kości. Każdy z wybranych kościołów, znajdujący się na granicy Polski otrzymał od nas taki różaniec. Ten różaniec jest magicznym rekwizytem. W momencie wspólnej celebracji nastąpi zamknięcie kręgu, znajdującego się na wszystkich granicach Polskich miast. To pozwoli nam dopełnić przepowiedni i oddać nasz naród w opiekę Diabłu. Wówczas – jak głosi proroctwo, jedna z sióstr zakonnych porodzi syna.

   W tym momencie do kaplicy weszła siostra zakonna z brzuchem w zaawansowanej ciąży. Siostra miała założoną na twarz czarną woalkę. Spokojnie przeszła przez środek zgromadzenia i stanęła obok prowadzącego.

   – To będzie nasz Pan. To on przyniesie nam zwycięstwo i obdarzy nas swoimi łaskami. Przez okres, kiedy dziecko będzie dorastać, musimy jednak zachowywać się tak jak do tej pory. Różaniec do granic jest symbolem odrodzenia. Dobrze wiecie, że wszystkie bękarty, które zostały poczęte przez nas w chwilach słabości, musiały ponieść śmierć. Siostry zakonne nie wyrażały sprzeciwu. Jednak ich śmierć nie poszła na marne. To właśnie z ich kości zostały zrobione wspomniane różańce. Zgodnie z opisem rytuału powołania. Sprawmy, aby w ten dzień jak najwięcej ludzi połączyło się we wspólnej modlitwie. Krąg musi zostać szczelnie zamknięty, a resztą zajmiemy się osobiście…

 

 

Dlatego wierzymy, że jeśli różaniec zostanie odmówiony przez około milion Polaków na granicach kraju, to może nie tylko zmienić bieg zdarzeń…

Fragment ze strony Różaniec do granic.

Tagi: , ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *